Du er her

Vi som jobber i Sirona Health Solutions

I Sironas sterke team finnes blant annet bedriftskonsulenter, leger, økonomer, IT-eksperter og analytikere. Våre ulike kompetanser gjør at vi ser problem – og mulige løsninger – med ulike øyne. I dag er vi rundt 20 personer. Nedenfor finner du navn og kontaktinformasjon til noen av våre medarbeidere. Ta gjerne kontakt med oss!

Marit Vaagen

marit.vaagen@sironagroup.se

+46 70 330 59 15

Marit Vaagen er Sirona Health Solutions administrerende direktør og grunnlegger. Ta gjerne kontakt med henne ved spørsmål om selskapet og hvordan Sirona kan hjelpe akkurat din organisasjon.

Før Marit Vaagen grunnla Sirona Health Solutions, jobbet hun i 15 år i McKinsey, hvor hun ble partner i år 2000. I 2001 startet hun og ledet helse- og omsorgsvirksomheten i Skandinavia. Samtidig var hun delansvarlig for selskapets europeiske helse- og omsorgsvirksomhet.

Marit Vaagen er utdannet siviløkonom fra Norges Handelshøyskole og École des Hautes Etudes Commerciales i Paris. Hun har også en master i public policy fra Harvard University, John F Kennedy School of Government.

Victoria Sydow

victoria.sydow@sironagroup.se

+46 70 913 26 24

Olof Lundström

olof.lundstrom@sironagroup.se

+46 72 724 28 17

Henrik Berg

henrik.berg@sironagroup.se

+46 73 026 48 64

Johan Hilm

johan.hilm@sironagroup.se

+46 70 913 26 26

Reyhan Arisoy Banegas

reyhan.arisoy@sironagroup.se

+46 73 944 88 90

Anton Julin

anton.julin@sironagroup.se

+46 70 633 78 63

Aleksandra Dennier

aleksandra.dennier@sironagroup.se

+46 73 154 52 36

Wenja Schmidt Eriksen

wenja.schmidt.eriksen@sironagroup.se

+47 917 927 77